Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josh Duhamel

Obrazek
Josh David Duhamel se narodil roku 1972 do rodiny prodavače a učitelky. Vystudoval prestižní Minot State University. Na škole ho nejvíc bavil fotbal a chemie s biologií. Vždy ho bavilo být středem pozornosti a tak se přes svou přítelkyni dostal až do světa modelingu. Následně se přestěhoval do San Francisca. Zde se spřátelil s hercem Ashtonem Kutcherem, který ho přivedl do světa filmu.

První roli dostal v nekonečném seriálu ALL MY CHILDREN. O hodně víc na sebe upozornil ve filmové adaptaci knihy Oscara Wildea OBRAZ DORIANA GRAYE, ve kterém si zahrál hlavní roli. Popularitu mu přinesl až seriál LAS VEGAS, kde hraje detektiva Danny McCoye. Objevil se i v nevýrazné komedii RANDE S CELEBRITOU a v průměrném hororu TURISTAS. Doposud největší zkušeností pro něho bylo natáčení trháku Michaela Baye TRANSFORMERS.

Ve svém volném čase hraje rád fotbal, basketbal a golf. Má tři mladší sestry. Pravidelně se umísťuje v anketách o nejhezčího muže světa. Od roku 2005 žije se zpěvačkou Stacy Ferguson. Ve svém rodném městečku vlastní restauraci. Žije v Los Angeles.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fdfdf

(fdfdf, 24. 1. 2010 19:34)

skurvenec heja heja skurvenec

zabiak

(dadko, 13. 12. 2009 10:10)

tohle je nejlepsi borec na svete a macher bez neho by setci dobry zdeadli a husty bilo jak znicil ten tank v1 casti

F.M

(Martin, 19. 7. 2009 19:29)

Borec